Vše

Časopis INTRO HOUSES aneb Domy, které jste ohodnotili jako nejlepší


Kristýna Brožová, 3.8.2023
26 vidělo         0 se líbí
V první polovině června vyšlo první číslo časopisu INTRO HOUSES, na jehož obsahu jste se svým hlasováním mohli podílet i vy. Patříte-li k předplatitelům INTRA nebo INTRO HOUSES, našli jste toto vydání ve své schránce; objednat si ho však již můžete i na našem e-shopu.


Konieczného archa, zrekonstruovaný mlýn, dům s knihovnou postavený z udržitelných a recyklovaných materiálů, minimalistické prázdninové obydlí v pohoří Montemuro a dalších šest domů, kterým jste na webu Introhouses.cz udělili nejvíce bodů, najdete v papírovém vydání časopisu INTRO HOUSES. K tomu jsme připojili ještě tři rodinné domy, které jako nejlepší vyhodnotila naše redakční rada, a realizace jsme doplnili o otázky pro architekty.Konieczného archaZrekonstruovaný mlýnDům s knihovnou postavený z udržitelných a recyklovaných materiálůCan Tomeu


V tomto čísle na vás také čeká rozhovor šéfredaktora Martina Vernera s novinářem Petrem Volfem například o tom, jak se formoval jejich vztah k architektuře a novinařině, dále článek, kde architekt Jan Jakub Tesař radí, na co se zaměřit a co rozhodně nepodcenit při výběru stavebního pozemku, nebo ukázka stavebních kuriozit. Opět nechybí ani část věnovaná materiálům a technologiím, kde se můžete seznámit například s novinkou v podobě modulárního systému, díky nemuž lze v technické místnosti dosáhnout značné úspory místa.


INTRO HOUSES 01 si můžete zakoupit zde.


FacebookSdílet
Líbil se vám článek? Nemusíte dávat like, dejte nám
o tom vědět kliknutím na ikonku srdce.Podobné články< zpět na přehled článků