Vše

Staň se naším předplatitelem i na Instagramu a získej mnoho výhod


Jan Hejhálek, 3.5.2024
49 vidělo         3 se líbí
Aktuálně má náš instagramový kanál přes 35 tisíc sledujících. Nově si ho však můžete dokonce i předplatit. Díky tomu získáte přístup k dalším zajímavým videím, jež pro tuto platformu připravujeme, a k článkům, které vám ve formě reels shrneme do jedné minuty. Navíc budete mít přednostní vstup na naše akce společně s předplatiteli INTRA a možnost spoluutvářet obsah našeho profilu.


Jestliže jste fanoušek architektury, architekt anebo firma, která má architektům co nabídnout, pak je tato služba přesně pro vás.


Chcete oslovit naše sledující svým projektem či produktem?


Nyní už nemusíte čekat, až vyjde INTRO věnované materiálu, který by korespondoval se zaměřením vaší firmy či realizace. Chcete-li představit vaši stavbu či novinku, stačí, když nám jako předplatitel našeho kanálu napíšete ze svého profilu a následně na e-mail instagram@intro.cz pošlete několik fotek a stručný popis. Příspěvek následně posoudíme a v případě odsouhlasení ho zveřejníme, případně přeložíme do angličtiny a umístíme ho na náš anglický profil. Stejně budeme pracovat i s InstaStories, kde vám na uvítání přesdílíme jakýkoli zajímavý příspěvek z vašeho Instagramu.


Pokud jste autorem realizace, kterou stojí za to natočit, přednostně budeme spolupracovat právě s vámi.


FacebookSdílet
Líbil se vám článek? Nemusíte dávat like, dejte nám
o tom vědět kliknutím na ikonku srdce.Podobné články< zpět na přehled článků