Vše

Koupelna: prostor pro design a individualitu


Text a foto GROHE, 20.2.2024
40 vidělo         0 se líbí
Tak jako se ve vodě zrcadlí vaše tvář, může se i v koupelně odrážet vaše osobnost a individualita. Společnost GROHE oživila kolekci GROHE SPA, díky které lze koupelnové vybavení, doplňky a design spojit do jednoho harmonického a funkčního celku a vytvořit si „domácí lázně“ přesně podle svých představ.


GROHE, přední světová značka kompletních koupelnových řešení a kuchyňských baterií, vnímá vodu jako zdroj životní energie. V souladu s tímto přesvědčením se rozhodla oživit kolekci GROHE SPA, díky níž je možné proměnit koupelnu v domácí lázně s jedinečnou atmosférou, kde si lze vychutnat pozitivní účinky vody na tělo i mysl.

Mistrovská kolekce koupelnového vybavení pro unikátní projekty


Rozsáhlé portfolio GROHE SPA sahá od propracovaných kolekcí vodovodních baterií a sanitární keramiky až po přizpůsobitelné stropní sprchy a další doplňky a nově definuje možnosti v oblasti designu, technologií a precizního zpracování.


S touto kolekcí mají nyní architekti, designéři a projektanti možnost vybírat z pečlivě sestaveného souboru koupelnových produktů, které se přizpůsobí potřebám klientů a jejich osobnímu vkusu. Zejména řady GROHE SPA Private Collection – Atrio a Allure Brilliant – nabízejí zákazníkům širokou paletu barev, materiálů, povrchových úprav a typů rukojetí, díky kterým lze z koupelny vytvořit jedinečné umělecké dílo.


Aby si zákazníci mohli vychutnat autentický vzhled mramoru s vysoce kvalitní povrchovou úpravou, spolupracuje společnost GROHE s Caesarstone, světovým průkopníkem v oblasti prémiových povrchů pracovních desek vyrobených z křemene. Společnost Caesarstone má dlouholetou pověst výrobce špičkových povrchů, které se používají v těch nejexkluzivnějších obytných a komerčních budovách po celém světě. Rukojeti zhotovené ve spolupráci s Caesarstone jsou k dispozici v rámci řady GROHE SPA Private Collection.

V dešti i pod vodopádem


V rámci kolekce GROHE SPA byly navrženy i minimalistické sprchové stropní moduly Rainshower Aqua, které ladí jak s ostrými, tak oblými tvary a díky extra tenkému provedení splývají s rovinou stropu. Během sprchování mohou vytvořit dokonalou iluzi deště či vodopádu a probudit tak všechny smysly. Proud vody lze přizpůsobit osobním preferencím uživatele a vytvořit ze sprchování nevšední zážitek…


GROHE
www.grohe.cz


FacebookSdílet
Líbil se vám článek? Nemusíte dávat like, dejte nám
o tom vědět kliknutím na ikonku srdce.Podobné články< zpět na přehled článků